Bungalowpark Schin op Geul is een kindvriendelijk park waar zeker aan de kleintjes gedacht is. En dit is terug te zien in het voorzieningsniveau dat op dit park aanwezig is. Er komt hier geen dag van verveling voorbij.
Ook de omgeving van Bungalowpark Schin op Geul is veelzijdig. Zo kunt u wandelen in schitterende bospartijen of fietsen door prachtige landschappen. Steden als Maastricht en Valkenburg zijn snel te bereiken.
Voor vermaak hoeft u Bungalowpark Schin op Geul niet eens af. Zo is er zowel een binnen als buiten zwembad aanwezig en kan er zelfs gebowld worden op het park zelf. Dit wordt een onvergetelijke vakantie met het hele gezin.
bekijk beschikbaarheid

Hieronder leest u hoe de bezoekers van Vakantieparken.com Bungalowpark Schin op Geul hebben beoordeeld. Help met uw beoordeling de toekomstige bezoekers van Vakantieparken.com met het zoeken naar een schitterend vakantiepark.
Een leuk vakantiepark. Rustig. genoeg speelvoorzieningen. Zeer prettige en ruime huisjes. Veel groen. Eenvoudig winkeltje en geen eigen zwembad. daarentegen niet duur. zwemmen kan in valkenburg. onze zoon heeft zich goed vermaakt. we gaan dit jaar weer.
| Algemene indruk | 8 |
| Indruk van het huisje | 8 |
| Ligging van het park | 8 |
| Parkfaciliteiten | 8 |
| Schoonmaak van het huisje | 8 |
| Kindvriendelijkheid | 8 |
Er zijn nog geen reviews voor deze organistatie beschikbaar. KLIK HIER om de eerste review over Vacanceselect te geven.
| Algemene indruk | nvt |
| Prijs/kwaliteit verhouding | nvt |
| Klantenservice | nvt |
| Makkelijk online boeken | nvt |